O Nas

Z myślą o komfortowym wypoczynku gości oddajemy do dyspozycji atrakcyjnie zaaranżowaną przestrzeń rekreacyjną. Zadbana roślinność, meble ogrodowe sprawią, że każdy odnajdzie swoją ulubioną formę relaksu. Naszych najmłodszych klientów zachwycą liczne zabawki wraz z trampoliną w ogrodzie. Niestety, ale dla dobra wszystkich gości w naszym obiekcie nie przyjmujemy zwierząt. Na terenie Fryderyka znajduje się bezpłatny parking dla samochodów osobowych. Dla bezpieczeństwa gości obiekt jest zamykany w porze nocnej dla osób z zewnątrz.

Stawiamy na kontakt z Naszymi gośćmi!

Przez cały Państwa pobyt jesteśmy do Waszej dyspozycji. Doradzimy jakie miejsca odwiedźić i gdzie dobrze zjeść. Jesteśmy zawsze na miejscu, aby pomóc gościom w każdej sprawie.

Pokoje

W naszej ofercie posiadamy kilka typów pokoi, aby każdy znalazł u nas to czego poszukuje. Zaczynając od standardowych pokoi,
kończąc na pokojach wysokiej jakości z wieloma udogodnieniami jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagającego gościa.
W każdym z naszych pokoji znajdują się: telewizor LCD i TV SAT, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz ręczniki. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W pokojach typu Deluxe znajdują się sofy oraz stoliki, gdzie można się czegoś napić lub coś zjeść.

Starndard

Pokój o wysokim standardzie wyposażony w telewizor, chłodziarkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój o mniejszej powierzchni.

Standard+

Pokój o wysokim standardzie wyposażony w telewizor, chłodziarkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój zawiera niewielki balkon.

DeLuxe

Pokój o najwyższym standardzie. Pokoje tego typu są lepiej wyposażone oraz mają większą powierzchnię. Jest to najczęściej wybierany typ pokoju.

DeLuxe+

Pokój o najwyższym standardzie. Pokoje tego typu są lepiej wyposażone oraz mają większą powierzchnię. Pokoje typu Deluxe+ posiadają duże balkony.