O Nas

Z myślą o komfortowym wypoczynku gości oddajemy do dyspozycji atrakcyjnie zaaranżowaną przestrzeń rekreacyjną. Zadbana roślinność, meble ogrodowe, grill sprawią, że każdy odnajdzie swoją ulubioną formę relaksu. Naszych najmłodszych klientów zachwycą liczne zabawki wraz z trampoliną w ogrodzie. Niestety, ale dla dobra wszystkich gości w naszym obiekcie nie przyjmujemy zwierząt. Na terenie Fryderyka znajduje się bezpłatny parking dla samochodów osobowych. Dla bezpieczeństwa gości obiekt jest zamykany w porze nocnej dla osób z zewnątrz.

Stawiamy na kontakt z Naszymi gośćmi!

Przez cały Państwa pobyt jesteśmy do Waszej dyspozycji. Doradzimy jakie miejsca odwiedźić i gdzie dobrze zjeść. Jesteśmy zawsze na miejscu, aby pomóc gościom w każdej sprawie.

Pokoje

service-img

Pokój Standard

Pokój o wysokim standardzie wyposażony w telewizor oraz czajnik.

service-img

Pokój Standard+

Pokój Standard+ to pokój o normalnym standardzie z balkonem.

service-img

Pokój Deluxe

Pokój o większej powierzchni jest idealnym wyborem dla osób lubiących przestrzeń.

service-img

Pokój Deluxe+

Pokój najwyższej jakości o powiększonej powierzchni z tarasem.

W naszej ofercie posiadamy kilka typów pokojów, aby każdy znalazł u nas to czego szuka. Zaczynając od standardowych pokojów,
a kończąc na pokojach wysokiej jakości z wieloma udogodnieniami jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagającego gościa.
W każdym z naszych pokoji znajdują się: telewizor LCD i TV SAT, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz ręczniki. Każdy pokój oczywiście posiada własną łazienkę. W pokojach Deluxe znajdują się sofy oraz stoliki, aby goście mieli gdzie napić się kawy.